Bike Park Czarna Góra – NS Bikes | Park rowerowy

O BIKE PARKU

Bike Park Czarna Góra to propozycja dla tych, którzy podobnie jak zimą, w górach lubią głównie zjeżdżać. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, ochraniacze i umiejętności, wsiadacie z rowerem na jeden z naszych wyciągów (Luxtorpedę lub Efkę), a potem wybieracie odpowiedni zjazd i mkniecie w dół!

Dotychczas na Czarnej Górze mieliśmy tylko trasy dla jeżdżących dobrze lub nawet bardzo dobrze. Nawet wśród profesjonalistów mieliśmy łatkę „dla wymagających”. Ale wiemy, że ten sport ma coraz więcej zwolenników, a i ci najbardziej ambitni muszą się gdzieś rozgrzać i potrenować, dlatego w tym roku przedstawimy Wam nową odsłonę Bike Parku Czarna Góra.

Obecnie możemy pochwalić się aż 19-nastoma, nowymi lub zmodernizowanymi, trasami o różnych poziomach trudności. 

Początkujący i rekreacyjni rowerzyści będą się dobrze bawili na łatwych szlakach, bezpiecznie szlifując swoje umiejętności. Natomiast profesjonaliści solidną dawkę adrenaliny i wyzwań znajdą na zaawansowanych trasach zjazdowych.

Nowością jest także Kids Arena oraz Skills Arena– doskonałe miejsca na zaszczepienie rowerowej pasji dzieciom. Uwaga – dobrze będą się tutaj czuli także amatorzy, próbując swoich sił na krętych zjazdach czy podczas omijania przeszkód.

Na miejscu dostępna jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu rowerowego wyposażona w najwyższej klasy rowery polskiej marki- NS Bikes. Znajdziesz tu rowery dziecięce, enduro oraz zjazdówki.  
Wypożyczalnia znajduje się w budynku Aparthotelu Czarna Perła, zaraz przy wyciągu Efka.